E-posta:  
Şifre:  
Kayıt Ol

Burcu Korkut

Burcu Korkut

Ortaokul yıllarında bilinçaltı ve farkındalık konularıyla ilgilenmeye başladı ve kişisel gelişim konuları her daim hayatının bir parçası oldu. Bu konuda sayısız kitap ve video ile kendini geliştirdi. Ayrıca, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut'un ilk defa açtıkları Yaşam Koçluğu Sertifika Programı'na katıldı.

2016 yılı Aralık ayında başlayan ve 15 ay süren eğitim ile kendine dair yolculuğa çıktı. Sürekli kendini geliştirmeye devam etmekle birlikte, kendini keşfetmek, yaratıcılığını geliştirmek isteyen kişilere kişisel dönüşümle ilgili eğitmenlik ve danışmanlık yapmaktadır.

Bunun yanı sıra, 12 yıl boyunca İş Bankası’nda kurumsal iş hayatını deneyimlemiş olup hem şubelerde, hem de Genel Müdürlükte çalışmıştır. Müşteri Analitiği-Veri Analizi ve Pazar Araştırmaları ekiplerinde bulunarak analitik yönünü geliştirmiştir. Pazar Araştırmalarında,
Müşteri Memnuniyeti Araştırması ve Gizli Müşteri Araştırması’nı yönetmiştir.

2018 itibariyle İş Bankası’ndan ayrılmış olup yolculuğuna 3BK Eğitim ve Danışmanlık ile devam etmekte, bireysel seanslar ve kurumsal eğitim-seminerler vermektedir.

Aynı zamanda marka danışmanlığı yapmaktadır.