E-posta:  
Şifre:  
Kayıt Ol

Kuzey Makedonya'da Koronavirüs ve Öneriler (Sağlık ve Hukuk Gündemi) (24.01.2021)

Kuzey Makedonya'da Koronavirüs ve Öneriler (Sağlık ve Hukuk Gündemi) (24.01.2021)

KUZEY MAKEDONYA'DA KORONAVİRÜS VE ÖNERİLER

Sağlık ve Hukuk Gündemi isimli haftalık programımızın bu haftaki konuğu Kuzey Makedonya'nın Tetova şehrinden Uzman Doktor Irfan Emini.

Tetova Devlet Hastanesi ve Tetova Üniversitesi Tıp ve Cerrahi Fakültesinde çalışmalarına devam eden Uzm. Dr. Irfan Emini geçmiş dönemlerde Tetova Meclis Üyeliği ve Meclis Başkanlığı görevlerinde de bulunmuştur.

Kuzey Makedonya tarihi ve kültürü ile ülkemiz ile derin bağları olan bir ülke, Kuzey Makedonya'dan ülkemize göçmüş milyonlarca insanımız olduğu gibi halen orada yaşayan akrabalarımız bulunmaktadır.

Kardeş halk ve dost ülke olan Kuzey Makedonya ile dayanışma duygularımızı artıracak bu programımızın moderatörlüğünü Modern Hukuk Akademisi eğitmeni Av. Ali Emre Deşat yapacak.

Prgoramımızın ikinci bölümünde Türkiye'nin geçen haftaki sağlık ve hukuk gündemini Modern Hukuk Akademisi Başkanı Av. Ramazan Çakmakcı değerlendirecektir.

"Kuzey Makedonya'da Koronavirüs ve Öneriler" konulu söyleşimiz Modern Hukuk Akademisinin instagram hesabı @akademimodernhukuk adresinden 24 Ocak 2021 Pazar günü saat: 19:00'da canlı olarak yayınlanacaktır.

Herkesi söyleşimizi izlemeye bekliyoruz.

Modern Hukuk Akademisi

IGTV / instagram televizyonu

@akademimodernhukuk