E-posta:  
Şifre:  
Kayıt Ol

Şirketimiz Hakkında

Şirketimiz Hakkında

Modern Law Academy 

Eğitim Danışmanlık ve Yayıncılık Anonim Şirketi

Bahariye Cad. Kırtasiyeci Sk. No:48/A Kat:3 D:12 Kadıköy/İstanbul 

Gsm: 0 538 275 10 54   Tel :+90 0 216 336 10 00    www.modernhukuk.com      [email protected]

İstanbul Ticaret Sicil No: 105640-5  Mersis No: 0622106897400001  Kadıköy Vergi Dairesi / Vergi No: 6221068974

Hakkımızda:

Modern Hukuk ® Akademisi deneyimli hukukçular tarafından, ekonomik ve sosyal barışın tesisinde büyük önem arz eden “Önleyici Hukuk” ile ilgili seminer, panel, kongre, sempozyum, çalıştay vb. eğitimler düzenlemek, bu alanla ilgili danışmanlık vermek ve yayınlar yapmak amacıyla kurulmuştur.

Modern Hukuk Akademisi’nin eğitim anlayışı, teorik ve soyut bilginin pratik ve somut şekilde iş hayatında kolay ve rahat uygulanabilir hale getirilmesidir. Bu amaçla eğitimler modern ülkelerin hukuk fakültelerinde uygulanan “Clinical Legal Education” modeli örnek alınarak oluşturulmuştur.

Modern Hukuk Akademisi tarafından düzenlenen eğitimlere katılanlar, hukuki bilgiyi uygulamalı olarak ve bilgi nesneleri aracılığı ile öğrenmekte, öğrenim sürecine bizzat katıldıkları için bu bilgileri profesyonel iş hayatlarında rahatlıkla kullanabilmektedirler.

Katılımcılarımız, eğitimlere kesintisiz katıldıkları ve pratik çalışma uygulamalarını başarıyla tamamladıkları takdirde kendilerine Akademi yetkililerinin ve eğitmenlerin imzaladığı bir katılım belgesi verilmektedir. 

Modern Hukuk Akademisi, talep halinde istenilen hukuk alanında kurumların iç eğitim müdürlüklerine eğitmenleri, eğitim dokümanları ve bilgi nesneleri ile katkıda bulunabilecek bir yapıya sahiptir.

Eğitmenlerimiz şirketimiz bünyesinde 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine tabi bir hizmet sözleşmesi ile bulunmamaktadır. Eğitmenler şirketimizin bir acentesi veya çalışanı olarak değil, bağımsız bir taraf olarak hareket etmekte ve şirketimizle bir ortaklık sözleşmesi ile bağlantıları da bulunmamaktadır. Eğitmenler şirketimiz faaliyetlerine telif hakkı, danışmanlık hizmeti vb. şekilde serbest olarak katılmakta olup müşterilerimize faturalama eğitmenler tarafından değil şirketimiz tarafından yapılmaktadır. Eğitmenlere ödemeleri ise fatura, serbest meslek makbuzu veya gider pusulası yolu karşılığında şirketimizce yapılmaktadır.

Modern Hukuk Akademisi tarafından, Türk hukukuna özgü olarak geliştirilen “Önleyici Hukuk Eğitimleri” içerikleri, dokümanları, bilgi nesneleri ve yayınları ile tüm çalışmaları marka ve telif hakları yönünden 5846 sayılı FSEK ve 6769 sayılı Sınai Mülkiyet Kanunu ile ilgili diğer mevzuat hükümleri kapsamında koruma altında olup, taklit edilmesi ve kopyalanması yasaktır. Aksi davranışlar ağır hukuki ve cezai yaptırımlara tabidir.

Türk Patent Enstitüsü Marka Tescil Sınıflarımız: 9, 16, 35, 38, 41